Samolepky a tabulky s potiskem

Samolepky a tabulky s potiskem - Reklamní agentura, tiskárna a rámařství Písek - tel.: 777 866 333, reklama@tiskpisek.cz

Samolepky tiskneme v různých požadovaných rozměrech. Vytiskneme vám malý štítek o velikosti několika milimetrů (centimetrů) nebo samolepku v šířce až 1,62 m a délce až 50 m na billboard (bigboard) nebo např. celoplošný polep osobního i nákladního auta, autobusu, trolejbusu, tramvaje, letadla, lodě, motorky, čtyřkolky, atd. Tiskneme na papírové nebo vinylové (voděodolné) samolepky. Papírové samolepky vyrábíme laserovým digitálním tiskem, vinylové – voděodolné pak (eko) solventním tiskem, UV tiskem, sítotiskem nebo pigmentovým fotorealistickým inkoustovým tiskem.

Příklad použití papírových samolepek: přelepky na katalogy a prospekty, etikety na dárkové lahve, popisky, štítky. Dají se lehce popisovat kuličkovým perem případně označit razítkem.

Vinylové samolepky dodáváme v několika základních provedeních: monomer, polymer, lité a speciální.

Monomer samolepky (1 až 3-leté)
používáme na polepy výlohy obchodů, vývěsní a reklamní štíty, polepy billboardů, označení firem, navigační systémy atd.

Polymer samolepky (3 až 5-ti leté)
používáme při požadavku na vyšší životnost a odolnost polepu. Jsou vhodné na polep rovných ploch dopravních prostředků (polepy na auta, osobní, nákladní, autobusy, motorky, čtyřkolky, …).

Lité samolepky (5-ti až 7/10-ti leté)
používáme výhradně na polepy a celopolepy dopravních prostředků (na auta, osobní, nákladní, autobusy, motorky, čtyřkolky, lodě, letadla, …) na oblé plochy a do prolisů, případně pro aplikace kde je kladen důraz na extrémně dlouhou životnost.

Speciální samolepky

OWV (one way vision s atestem pro použití v dopravních prostředcích i bez atestu) – okenní samolepící fólie používáme na polep výkladních skříní obchodů a dopravních prostředků a tam kde je požadavek na průhled skrz (zevnitř ven). Grafika na této fólii je viditelná na jedné straně a průhledná skrz na straně druhé.
 
Translucentní samolepky používáme ve světelných reklamách. Tiskne se (eko) solventem a nebo uv technologií ve zvýšené denzitě a vysokém rozlišení.
 
Reflexní samolepky potiskujeme  (eko) solventem a nebo uv technologií, používají se například na zvýraznění textu nebo loga na billboardy, dopravní prostředky, reklamní tabule blízko vozovek, prostě všude tam, kde dochází k reflexnímu efektu díky osvětlení např. dopravními prostředky.
 
Opacitní samolepky – tyto samolepky jsou vyrobeny z materiálu který má uvnitř černé jádro. Používá se k výrobě přelepek na tiskoviny, kde potřebujeme zamezit prosvítání původní grafiky.
 
Podlahové samolepky – další typ samolepky, kterou tvoří kombinace většinou kvalitní polymerické samolepky a speciální podlahové laminace, která je typické svou protiskluzovou úpravou a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Tyto samolepky jsou stavěny na výrobu podlahových reklam v marketech, kde po nich denně projdou tisíce lidí a přejedou desítky paletových vozíků.
 
Samolepky s lepící vrstvou na straně tisku – typické použití je pokud potřebujeme nalepit samolepku zevnitř výlohy tak, aby byla čitelná zvenčí, nebo na zadní skla automobilů, opět samolepky lepené zevnitř.
 
Oboustranné samolepky – tzv. sem/tam-ky, jedná se o samolepku, která se lepí na např. na skleněné dveře, a obsahuje na každé straně jinou grafiku, typická aplikace je právě označení směru otevírání skleněných dveří sem/tam.
Samolepky a tabulky s potiskem lze objednat:
Grafické podklady nám pošlete v křivkách - akceptovány jsou soubory s koncovkou AI, EPS, CDR (písma převedená na křivky) nebo PDF, PSD, TIF, JPG, GIF (barvy CMYK, formát dat 1:1, rozlišení 300dpi).
Reklamní agentura, tiskárna a rámařství Písek
Tel.: 777 866 333, reklama@tiskpisek.cz
Kalkulace bude upřesněna po kontrole grafických podkladů. 
Minimální hodnota zakázky je 500 Kč bez DPH 21%.