Polepy na auta (osobní, nákladní, dodávky, autobusy)

Polepy na auta (osobní, nákladní, dodávky, autobusy) - Reklamní agentura, tiskárna a rámařství Písek - tel.: 777 866 333, reklama@tiskpisek.cz

Stále hodně používanou technologií výroby reklamy na dopravní prostředky je řezaná grafika ze samolepících fólií. Nápisy a firemní loga vyřezané ze samolepících fólií najdou uplatnění nejen při polepu automobilů, ale i výloh nebo reklamních tabulí. Tam kde již tato technologie nestačí, používáme potisk samolepících fólií velkoformátovými plotry.

Zhotovujeme polepy na auta (osobní, nákladní, dodávky, autobusy), motorky, čtyřkolky, přívěsy, lodě, výlohy, billboardy, bigboardy, firemní štíty, reklamní tabule, značky, reklamní stojany, cedule, samolepky, štítky, etikety.
Nabízíme:
::: standardní barvy dle vzorníku se životností 1-10 let
::: translucentní – používají se na na světelné panely
::: reflexní – odrážejí světlo (dopravní značky, polepy vozidel)
::: fluorescentní – po průchodu světla dosahuje vysokou zářivost barev
::: fólie imitujícími různé povrchy – pískované sklo, zmrzlé sklo apod.
::: šablonové fólie (výroba šablon pro nástřik či nátěr barvami)
 
Většinu samolepek Vám můžeme dodat se semipermanentním nebo permanentním lepidlem. Semipermanentní lepidlo se používá u aplikací o nichž víme, že nejpozději do 3 měsíců budou odstraněny. Jejich lepivost je po tuto dobu snížena a jejich odstranění je velmi jednoduché a na polepeném místě nezůstávají zbytky lepidla. Permanentní samolepka je aktivována okamžitě po nalepení a její odstranění může být obtížnější.
Polepy dopravních prostředků lze objednat:
Grafické podklady nám pošlete v křivkách - akceptovány jsou soubory s koncovkou AI, EPS, CDR (písma převedená na křivky) nebo PDF, PSD, TIF, JPG, GIF (barvy CMYK, formát dat 1:1, rozlišení 300dpi).
Reklamní agentura, tiskárna a rámařství Písek
Tel.: 777 866 333, reklama@tiskpisek.cz
Kalkulace bude upřesněna po kontrole grafických podkladů. 
Příprava pro výrobu již od 350 Kč bez DPH 21%.